Graphic Designer

Poszukujemy ambitnych osób uzdolnionych graficznie, zainteresowanych pracą non-profit przy tworzeniu grafik na kanały social-media, projektowaniu materiałów promocyjnych, oraz pracy przy kreowaniu wizualnych koncepcji reklamowych.

Oferujemy możliwość rozwinięcia umiejętności w zakresie reklamy w biznesie, obsługi topowych programów graficznych, przygotowaniu projektów do druku, czy trendów w marketingu. Zadania koordynowane przy współpracy mentora  Działu Marketingu TC, a przede wszystkim w przyjaznych warunkach pracy w naszym młodym zespole.

Szukamy osoby z podstawowym pojęciem o projektowaniu grafik typograficznych, z umiejętnością posługiwania się przynajmniej darmowymi platformami typu www.canva.com lub innymi łatwo dostępnymi narzędziami do tworzenia typografii.

Mile widziana, lecz nie wymagana jest znajomość lub doświadczenie w obsłudze programów: 

QuarkXpress, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, a także podstawowe pojęcie o przygotowywaniu projektów do druku i przygotowywaniu projektów graficznych oraz wiedza o aktualnych trendach w projektowaniu i reklamie. 

Aby zaaplikować na stanowisko Grafika:

 

 

Zaproponuj 3 formaty typografii promujących webinar, bazując na informacjach zawartych we wzorach typografii poniżej, utrzymując kolorystykę współgrającą z logotypem TeenCrunch.

Skorzystaj z darmowej strony szablonów www.canva.com  lub podobnej, chyba że korzystasz        biegle z innego programu i zachowasz formaty dostosowane do użytku na social-media.

Formaty:

  • poziom - zdjęcie w tle wydarzenia FB, 

  • kwadrat - istagram

  • pion - stories/ relacje

Pamiętaj o zawarciu w grafice takich elementów jak:

  • logotyp Teencrunch

  • odnośnik do strony www.teeencrunch.org

  • pierwszy plan i czytelność przekazu

  • Kolorystyka zbliżona do aktualnej konwencji

 Zaproponuj 2 różne wersje projektów, by pokazać zakres swoich możliwości.
 

Propozycje prześlij na adres

teencrunch.kontakt@gmail.com 

W tytule maila napisz "Rekrutacja - Grafik", a w jego treści poza własną pracą zawrzyj własne imię, nazwisko, wiek oraz numeru telefonu. Portfolio mile widziane.

Pomoce graficzne:

Darmowy program online do tworzenia grafik: https://www.canva.com/
Kolor fiolet do grafik: #8022b6 , #7716af
Kolor Logo: #5f1393
Dobór kolorów do grafik czy wykresów: https://color.adobe.com/

Termin wysyłania zgłoszeń:

7 sierpnia 2020 do godz 23.59 !!!