Wesprzyj nas

Wesprzyj Nas.png

Wesprzyj nas

Jak?

Fundując skrupulatnie wyselekcjonowanej i obiecującej młodzieży możliwość uczestnictwa w projekcie, który da im szansę na rozwój, w dziedzinie im wcześniej nie dostępnej.

Tylko tego nam trzeba, aby projekt mógł zostać zrealizowany!  

Bez Twojego wsparcia to się nie uda!

Zmieniaj Polskę razem z nami!

Liczymy na Ciebie!

Fundusze przekazane na nasz projekt będą w całości przekazane na koszty związane z realizacją projektu.

Wierzymy w nasz projekt i w naszych uczestników, wierzymy również, że wesprzesz nasz w naszej inicjatywie.  

Celem naszego projektu, jest wystartowanie młodych ludzi w biznesie w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, bez żadnych zagrożeń i bez ryzyka. Wspierając nasz projekt bezpośrednio wspierasz ambitną młodzież w tworzeniu własnych biznesów i pomagasz jej rozwijać się przedsiębiorczo i samodoskonalić się. 

Nie chcemy zabrać nikomu możliwości uczestnictwa w TeenCrunch

Nie chcemy uzależniać uczestnictwa w TeenCrunch osób spoza Warszawy od sytuacji finansowych ich rodzin. 

Dotychczas udało nam się organizować projekt za darmo lub z prywatnych oszczędności. Sami zrobiliśmy logo, stronę internetową, wynegocjowaliśmy darmowe sale konferencyjne oraz pozyskaliśmy mentorów, szkoleniowców i prelegentów. 

Są niestety koszty, których nie możemy uniknąć: drobne koszty operacyjne (domena internetowa, wydruk ulotek i plakatów promocyjnych) oraz koszty  wiążące się z noclegiem dla uczestników spoza Aglomeracji Warszawskiej oraz z wyżywieniem dla wszystkich uczestników. 

Bez powyższych kwestii nasz projekt będzie musiał się odbyć w okrojonej formie. Dodatkowo nie będziemy mogli zagwarantować stypendiów młodym przedsiębiorcom spoza Warszawy - a każdemy zasługuje na szansę!

Młodzież ta ma marzenie, my mamy ekspertów, umiejętności i wolę realizacji, a właśnie TY możesz sprawić, że razem zmienimy polski świat biznesu na lepszy!