O Projekcie

 

TeenCrunch to unikalny projekt dla polskiej młodzieży, w którym liczy się

przede wszystkim pomysł na biznes.

 

To cykl nieodpłatnych warsztatów edukacyjnych ze

specjalistami w poszczególnych dziedzinach połączony z indywidualnym

mentoringiem, dzięki któremu marzenia biznesowe młodych ludzi mogą zostać

urzeczywistnione.

Oferujemy: - indywidualnych mentorów dopasowywanych do każdej z grup i ich biznesów.                                   -  szkolenia i warsztaty rozwijające zdolności uczestników i poszerzające ich                                               wiedzę

                              -  szansę na wygranie nagrody głównej

                              -  udział w konferencji biznesowej

Czy wiesz, że niemalże 80% polskich uczniów i studentów chce założyć własny biznes, ale tylko 5% rzeczywiście realizuje ten plan.

 

W TeenCrunch dostrzegamy ten problem i wdrażamy rozwiązania wspierające wystartować młodzieży w biznesowej karierze. Naszym celem jest transfer wiedzy między ludźmi z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, a młodzieżą dopiero wchodzącą w świat biznesu. Chcemy pokazać młodzieży, że wiek to tylko cyfra, a żeby zacząć własny biznes wystarczy zaangażowanie, wiedza i umiejętności. Właśnie dlatego stawiamy na rozwój umiejętności miękkich i przekazywanie wiedzy od bardziej doświadczonych.

 

Młodzi to nasza inwestycja w przyszłość i to od nich zależy jak będzie wyglądał nas świat. Dlatego inwestujmy mądrze - rozwijajmy młodzież!